Miejsce na Twoją reklamę !


Poznaliśmy nowy terminarz eWinner 1. Ligi!

2020-06-17 19:34

Poznaliśmy terminarz eWinner Pierwszej Ligi Żużlowej na rozpoczynające się w lipcu rozgrywki. Unia Tarnów sezon rozpocznie 11 lub 12 lipca od spotkania wyjazdowego w Gdańsku. Tydzień później Jaskółki zmierzą się na własnym torze z drużyną z Torunia.

1. runda – 11/12 lipca
KŻ Orzeł Łódź – SK Lokomotiv Daugavpils
eWinner Apator Toruń – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów

2. runda – 18/19 lipca
Unia Tarnów – eWinner Apator Toruń
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – KŻ Orzeł Łódź
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
SK Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

3. runda – 25/26 lipca
Unia Tarnów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
eWinner Apator Toruń – KŻ Orzeł Łódź
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – SK Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno

4. runda – 1/2 sierpnia
KŻ Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Unia Tarnów
SK Lokomotiv Daugavpils – eWinner Apator Toruń

5. runda – 3, 6 sierpień
Unia Tarnów – SK Lokomotiv Daugavpils
eWinner Apator Toruń – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KŻ Orzeł Łódź

6. runda – 8/9 sierpnia
KŻ Orzeł Łódź – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
eWinner Apator Toruń – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów
SK Lokomotiv Daugavpils – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

7. runda – 15/16 sierpnia
Unia Tarnów – KŻ Orzeł Łódź
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – eWinner Apator Toruń
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – SK Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

8. runda –22/23 sierpnia
KŻ Orzeł Łódź – Unia Tarnów
eWinner Apator Toruń – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
SK Lokomotiv Daugavpils – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno

9. runda – 29/30 sierpnia
Unia Tarnów – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – SK Lokomotiv Daugavpils
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – eWinner Apator Toruń

10. runda – 5/6 września
KŻ Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – eWinner Apator Toruń
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
SK Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów

11. runda – 12/13 września
Unia Tarnów – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
eWinner Apator Toruń – SK Lokomotiv Daugavpils
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KŻ Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

12. runda – 19/20 września
KŻ Orzeł Łódź – eWinner Apator Toruń
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Unia Tarnów
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
SK Lokomotiv Daugavpils – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

13. runda – 26/27 września
KŻ Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
eWinner Apator Toruń – Unia Tarnów
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – SK Lokomotiv Daugavpils

14. runda – 3/4 października
Unia Tarnów – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – eWinner Apator Toruń
SK Lokomotiv Daugavpils – KŻ Orzeł Łódź

1. runda play off – 9 października
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej

2. runda play off – 10 pażdziernika
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej

3. runda play off – 16 października
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

4. runda play off – 19 października
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

Materiały: unia.tarnow.pl



Wpisz swoją opinię:

Przepisz tekst z obrazka: Obraz CAPTCHA
Podpis:
Opinie:
Ten artykuł nie posiada jeszcze żadnych opinii.