Miejsce na Twoją reklamę !


Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra na pierwszy ogień. Prezentujemy terminarz PGE Ekstraligi

2018-01-02 01:16

piątek 6 kwietnia meczem Grupy Azoty Unii Tarnów z Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra zainaugurowany zostanie nowy sezon PGE Ekstraligi. Pozostałe mecze rozegrane zostaną w sobotę 7 kwietnia i w niedzielę 8 kwietnia.

6 kwietnia (piątek)
Grupa Azoty Unia Tarnów – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

7 kwietnia (sobota)
Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno

8 kwietnia (niedziela)
MrGarden GKM Grudziądz – Włókniarz Częstochowa
Cash Broker Stal Gorzów Wielkopolski – Get Well Toruń

Pełny terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2018 (bez terminów rezerwowych).

I RUNDA
6 kwietnia (piątek)
Grupa Azoty Unia Tarnów – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

7 kwietnia (sobota)
Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno

8 kwietnia (niedziela)
MrGarden GKM Grudziądz – Włókniarz Częstochowa
Cash Broker Stal Gorzów Wielkopolski – Get Well Toruń

II RUNDA
13 kwietnia
Włókniarz Częstochowa – Grupa Azoty Unia Tarnów

14 kwietnia
Get Well Toruń – Betard Sparta Wrocław

15 kwietnia
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – MrGarden GKM Grudziądz
Fogo Unia Leszno – Cash Broker Stal Gorzów

III RUNDA
21 kwietnia
MrGarden GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno

22 kwietnia
Grupa Azoty Unia Tarnów – Get Well Toruń
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław – Cash Broker Stal Gorzów

IV RUNDA
27 kwietnia
Fogo Unia Leszno – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

29 kwietnia
Cash Broker Stal Gorzów – Grupa Azoty Unia Tarnów
Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław
Get Well Toruń – MrGarden GKM Grudziądz

V RUNDA
4 maja
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Get Well Toruń

6 maja
Fogo Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa
Grupa Azoty Unia Tarnów – Betard Sparta Wrocław
MrGarden GKM Grudziądz – Cash Broker Stal Gorzów

VI RUNDA
18 maja
Get Well Toruń – Fogo Unia Leszno

20 maja
Grupa Azoty Unia Tarnów – MrGarden GKM Grudziądz
Betard Sparta Wrocław – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Cash Broker Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa

VII RUNDA
27 maja
Włókniarz Częstochowa – Get Well Toruń
Fogo Unia Leszno – Grupa Azoty Unia Tarnów
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Cash Broker Stal Gorzów
MrGarden GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław

VIII RUNDA
10 czerwca
Cash Broker Stal Gorzów – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Betard Sparta Wrocław – MrGarden GKM Grudziądz
Grupa Azoty Unia Tarnów – Fogo Unia Leszno
Get Well Toruń – Włókniarz Częstochowa

IX RUNDA
17 czerwca
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław
Fogo Unia Leszno – Get Well Toruń
Włókniarz Częstochowa – Cash Broker Stal Gorzów
MrGarden GKM Grudziądz – Grupa Azoty Unia Tarnów

X RUNDA
1 lipca
Cash Broker Stal Gorzów – MrGarden GKM Grudziądz
Betard Sparta Wrocław – Grupa Azoty Unia Tarnów
Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno
Get Well Toruń – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

XI RUNDA
29 lipca
Betard Sparta Wrocław – Włókniarz Częstochowa
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno
Grupa Azoty Unia Tarnów – Cash Broker Stal Gorzów
MrGarden GKM Grudziądz – Get Well Toruń

XII RUNDA
12 sierpnia
Cash Broker Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław
Fogo Unia Leszno – MrGarden GKM Grudziądz
Włókniarz Częstochowa – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Get Well Toruń – Grupa Azoty Unia Tarnów

XIII RUNDA
27 lipca
Cash Broker Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno

19 sierpnia
Grupa Azoty Unia Tarnów – Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław – Get Well Toruń
MrGarden GKM Grudziądz – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

XIV RUNDA
26 sierpnia
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Grupa Azoty Unia Tarnów
Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław
Włókniarz Częstochowa – MrGarden GKM Grudziądz
Get Well Toruń – Cash Broker Stal Gorzów

I RUNDA FINAŁOWA
2 września

II RUNDA FINAŁOWA
9 września

III RUNDA FINAŁOWA
16 września

IV RUNDA FINAŁOWA
23 września

I MECZ BARAŻOWY 
30 września

II MECZ BARAŻOWY 
7 października



Wpisz swoją opinię:

Przepisz tekst z obrazka: Obraz CAPTCHA
Podpis:
Opinie:
Ten artykuł nie posiada jeszcze żadnych opinii.